مشکل انتقال خودکار اطلاعات فیلتر شده از یک شیت به شیت یا شیت های دیگر

نویسنده sadghi81, 8 اسفند 1400 - 09:59:29

« قبلی - بعدی »

sadghi81

با سلام

ما یه صندوق قرض الحسنه خانوادگی داریم که تراکنش هاش رو توی اکسل وارد می کنیم.

تراکنش یعنی نام و نام خانوادگی، مبلغ واریز یا برداشت، تاریخ واریز یا برداشت و چند تا فیلد دیگه.

حالا می خوایم توی فایلمون با استفاده از اون شیتی که همه ی تراکنش ها وارد شده

برای هر عضو یه شیت تشکیل بدیم و لیست تراکنش هاش اونجا به صورت اتوماتیک بیاد

همین.

ما فقط نیاز داریم بعضی از اطلاعات شیت اصلی فیلتر شده در یک شیت دیگه نمایش داده بشه

مثلا یک عضو صندوق به نام سید علی علوی یه سری واریز و برداشت داشته همه ی اینها توی شیت مخصوص به خودش بیاد.

فرمول یک شیت رو بدید بقیه شیت ها رو خودم درست می کنم.

چون آشنایی ام با اکسل کمه و فرصت ندارم برم این رو یاد بگیرم نیاز دارم حتما یکی انجامش بده برام.

فقط چند تا نکته:

تراکنش ها توی شیت اصلی ثبت میشن، وقتی ثبت شدن، شیت مخصوص به هر عضو رو باز کنیم تراکنش های جدید هم توش نشون بده و نیازی به عملیات خاصی نباشه.

خودم فیلتر کردم و کپی و پیست و اینجور چیزا رو بلدم، می خوام کاملا اتوماتیک باشه

Iranweld

با سلام
بجای این کار از ابزار گزارشگیری پیوت تیبل استفاده کنید

فرشید میدانی

نقل قولچون آشنایی ام با اکسل کمه و فرصت ندارم برم این رو یاد بگیرم نیاز دارم حتما یکی انجامش بده برام.
این جلمه در دنیای اکسل جایی ندارد و باید استفاده کنند و طراح فایل بر اکسل تسلط داشته باشد. دوره پیوت تیبل اکسل را از سایت خریداری کنید و در چند ساعت احتمالا خودتان بتوانید این گزارش ها را بگیرید به شرط آن که دیتابیس اکسل را اصولی و صحیح طراحی کرده باشید. (اگر با اکسل آشنایی نداشته باشید احتمالا دیتابیس را هم صحیح طراحی نکرده اید و باید دید پیوت تیبل اکسل داشته باشید تا بدانید چگونه باید داده ها را وارد کنید)

⭐ اگر پاسخ خود را یافتید:

۱) در پاسخ گویی به سوالات انجمن اکسل فرساران مشارکت کنید.
۲)  دوره‌های اکسل فرساران را به همکاران سازمان خود معرفی کنید.
۳)  صفحه اینستاگرام farsaran_excel را 🧡 کنید.