انجمن‌های سوالات Microsoft Office > انجمن Word

تغییرات Word 2013

(1/6) > >>

s.naghavian:
خداحافظی با PDF Readers & Editors در Word 2013


شما تاکنون با یکی از نسخه های آفیس کار کرده اید. نسخه فعلی و جدید آفیس 2013 علی رغم اینکه ظاهرا تغییری نسبت به آفیس 2010 ندارد، تغییرات بی شماری را در خود نهفته دارد که در صورت کار و جستجو با آنها آشنا خواهید شد.


بارها و بارها برایتان پیش آمده که فایل PDF دارید اما نیازمند آن هستید که چندین نرم افزار مختلف  (Foxist , Nitro,...)  را نصب نمایید تا هر کدام نوع به خصوص آن را برایتان نمایش دهند.

حال با آمدن آفیس 2013 شما نیازی به هیچ کدام از آنها ندارید. کافیست فایل PDF خود را در محیط Word2013  باز کنید و چند لحظه ای صبر نمایید.

ویرایش متن، جدول ها یا لیست ها، تغییر اندازه تصاویر، اضافه یا حذف نمودن اطلاعات همگی به سادگی امکان پذیر است.

پیش فرض، وقتی فایل PDF را باز می کنید، در حالت امنیتی نشان داده می شود که می توان از این گزینه گذر کرد.

در حال حاضر زبان فارسی را پشتیبانی نمی کند اما متن آنها را به صورت تصویر با قابلیت حذف ، تغییر اندازه و یا حذف وارد محیط  Word 2013 می کند.

mobtadi:
با سلام و احترام منتظر دریافت چشمه های word  از شما می مانیم 

s.naghavian:
امیدوارم با این ویژگی جدید تعداد کتاب ترجمه شده هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی بالا رود.

لازم دانستم این نکته را هم به استفاده کنندگان از این ترفند عرض کنم که در دنیای امروز احترام به حقوق مولف شایسته و قابل پیگیری است، لطفا در صورت استفاده از این ترفند نشانی و مولف فایل اصلی PDF  را هم به لحاظ حفظ امانتداری ذکر نمایید.

eidih1:
نكته جالبي بود
مي شه برتري هاي ديگرش را هم ذكر كنيد
متشكرم

s.naghavian:
انتقال متن های تایپ شده در  Word  به اسلایدهای  PowerPoint

ابتدا به تب File بروید. بر روی Options کلیک نمایید. در پنجره باز شده، از قسمت سمت چپ، Quick Access Toolbar را انتخاب نمایید. اکنون از منوی Choose commands from گزینه Commands Not In The Ribbon را انتخاب نمایید. سپس از لیست پایین آن گزینه Send to Microsoft PowerPoint را یافته و آن را انتخاب کرده و بر روی دکمه Add کلیک کنید تا این گزینه به لیست مقابل منتقل شود. در نهایت بر روی دکمه OK کلیک کنید. حال آیکن گزینه Send to Microsoft PowerPoint در نوار ابزار Quick Access قرار خواهد گرفت. فایل Word مورد نظر خود را انتخاب کرده و با کلیک بر روی این گزینه فایل را مستقیماً وارد محیط PowerPoint کنید. دقت کنید که اگر در نرم‌افزار Word  متن و نوشته هایتان  فالبHeading 1 داشته باشند، در محیط Powerpoint تبدیل به تیتر اسلاید خواهند شدو که اگر در نرم‌افزار Word  متن و نوشته هایتان  فالبHeading2   داشته باشند، در محیط Powerpoint تبدیل به متن درونی اسلاید خواهند شد.

در پایان هم می توانید برای اینکه فرمت اسلایدها را تماما یکجا اصلاح کنید از Slidemaster استفاده کنید.

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

Go to full version