نویسنده موضوع: استفاده از سربرگ و زیر صفحه برای چاپ سر ستون ها و ته ستون ها  (دفعات بازدید: 5163 بار)

maziardm

• کاربر تازه‌وارد
  • *
  • ارسال: 48
  • جمع امتیازها: +0/-0
با سلام و روز خوش
ما یه شیت اکسل با کلی ردیف (که در چند صفحه قابل چاپ هستند) و تعدادی ستون داریم. این ستون ها هر کدوم یه اسم ستون دارند. برای مثال ردیف، شرح، نام، تعداد، مقدار و غیره. که برخی ستون ها دارای مقادیر عددی هستیم که می خواهیم مقادیر اون ها در هر صفحه جمع  زده بشه و در صفحه بعدی جمع کل صفحات و همینطور تا آخر. من می تونم به صورت دستی و با جدا کردن صفحات از هم این کار رو بکنند. ولی می خوام ببینم میشه از قابلیت هیدر و فوتر استفاده کرد.
با این شرط که برای هر صفحه علاوه بر عنوان و شماره صفحه و غیره ، سر ستون ها (ردیف و شماره و شرح و تعداد و غیره) و ته ستون ها (شامل جمع ستون ها و توضیحات و غیره درج بشه).
امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم و از دوستان هم می خوام جواب لازم رو بدند. با تشکر از شما

majid_mx4

• مدیران انجمن
  • *
  • ارسال: 1992
  • جمع امتیازها: +798/-7
دوست عزيز

ضمن خير مقدم  از جنابعالي تقاضا دارم كه يك فايل نمونه( هرچند با رديف كم ) و با متخصر ي از نتيجه اي كه ميخواهيد آپلود كنيد.

فقط بخاطر اينكه هم سريعتر به هدف مورد نظر شما برسيم و هم دوستان عزيزي كه روي آن موارد ميخواهند كار كنند يك بار و كامل كار را به اتمام برسانند.

با تشكر مير

maziardm

• کاربر تازه‌وارد
  • *
دوست عزيز

ضمن خير مقدم  از جنابعالي تقاضا دارم كه يك فايل نمونه( هرچند با رديف كم ) و با متخصر ي از نتيجه اي كه ميخواهيد آپلود كنيد.

فقط بخاطر اينكه هم سريعتر به هدف مورد نظر شما برسيم و هم دوستان عزيزي كه روي آن موارد ميخواهند كار كنند يك بار و كامل كار را به اتمام برسانند.

با تشكر مير

با سلام و روز خوش
تشکر آقا مجید. چشم. فایل مورد نظر رو برای شما و مابقی دوستان آپلود کردم و روی سایت قرار دادم. رو خود فایل هم توضیحات لازم رو ارائه کردم. به هر حال پیشاپیش از تمامی دوستان ممنون هستم.

گزارش_انبار_.xls

maziardm

• کاربر تازه‌وارد
  • *
با سلام و صبح به خیر

خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majid_mx4

• مدیران انجمن
  • *
با سلام

از اينكه پاسخ شما را دير دادم بسيار معذرت ميخواهم (بدليل مشكل در ويندوز مجبور به نصب مجدد آن شدم و .....)

لطفا فايل ضميمه رابررسي نماييد.(توضيح دارد)

با تشكر مير

maziardm

• کاربر تازه‌وارد
  • *
سلام و روز خوش
مجید جان ممنونم. لطف کردی. جالب بود. فقط میشه یه توضیحی بدی چطوری اینکارو کردی. برام جالبه. جسارتا خودمم می خوام یاد بگیرم.
راستی چرا جمه صفحه آخر رو ننداخته. بازم ممنونم که زحمت کشیدی.

majid_mx4

• مدیران انجمن
  • *
با سلام مجدد

دوست خوبم  در شیت 4 در قسمت ماکرو چگونه کار می کند بطور خلاصه طرز کار ماکرو نوشته شده است.

برای دیدن ماکرو ها کلیدهای Alt + F11 را زده و بر روی ماژول ها کلیک کنید

Module 1  (Test444)ايجاد فاصله و کپي از صفحه سوم
Module2 (Macro1) تنظيمتات وسط چين کردن
Module5 (Macro4) 'تنظيمات ارتفاع و فونت و تنظيمات براي پرينت

با تشکر میر

maziardm

• کاربر تازه‌وارد
  • *
با سلام و روز خوش
آقا مجید ممنون. لطف کردی. البته تا من ماکرو ها و برنامه نویسی رو یاد نگیرم نمی تونم کامل درک کنم.
با تشکر