نویسنده موضوع: معرفی توابع محاسبه تاریخ هجری شمسی و تبدیل عدد به حروف در Excel  (دفعات بازدید: 7248 بار)

فرساران

• مدیر سایت
  • ارسال: 23
  • جمع امتیازها: +7/-3
  • فرساران
    • فرساران
Excel تاریخ هجری شمسی را پشتیبانی نمی‌کند. یعنی نمی‌توان بر روی تاریخ هجری شمسی ، محاسباتی را انجام داد، دو تاریخ شمسی را از هم کم کرد و یا تاریخ میلادی را به شمسی تبدیل نمود.

توابع «تاریخ هجری شمسی» به شما این امکان را می‌دهد که در محیط Excel کلیه محاسبات ممکن بر روی تاریخ شمسی را انجام دهید و همچنین توابع «تبدیل عدد به حروف» به شما این امکان را می‌دهد که اعداد و تاریخ را به صورت حروف داشته باشید.

برای مشاهده جزئیات، دانلود نسخه آزمایشی، دموی محصول به آدرس زیر در سایت فرساران مراجعه نمایید.

فرساران برگزار کننده دوره‌های آموزش تخصصی اکسل در ایران
http://www.farsaran.com

lamp

دانلود فهرست + فصل اول کتاب توابع و فرمول نویسی اکسل

خبر: کامل ترین کتاب توابع و فرمول نویسی در اکسل ترجمه تیم فرساران

شکیبا

• کاربر تازه‌وارد
  • *
  • ارسال: 4
  • جمع امتیازها: +1/-0
با سلام
من هزینه ورزن 3 توابع فارسی رو پرداخت کرده بودم . برای استفاده ورژن 4 بایستی دوباره هزینه اش رو پرداخت کرد؟
با تشکر شکیبا

abrim

• کاربر تازه‌وارد
  • *
  • ارسال: 1
  • جمع امتیازها: +0/-0
باسلام تابعی هست که اعدادرا از بین حروف استخراج کند
وهمچنین تابعی که اعدادتکراری رانمایش دهد

demehdix

• کاربر تازه‌وارد
  • *
  • ارسال: 1
Excel تاریخ هجری شمسی را پشتیبانی نمی‌کند. یعنی نمی‌توان بر روی تاریخ هجری شمسی ، محاسباتی را انجام داد، دو تاریخ شمسی را از هم کم کرد و یا تاریخ میلادی را به شمسی تبدیل نمود.

توابع «تاریخ هجری شمسی» به شما این امکان را می‌دهد که در محیط Excel کلیه محاسبات ممکن بر روی تاریخ شمسی را انجام دهید و همچنین توابع «تبدیل عدد به حروف» به شما این امکان را می‌دهد که اعداد و تاریخ را به صورت حروف داشته باشید.

برای مشاهده جزئیات، دانلود نسخه آزمایشی، دموی محصول به آدرس زیر در سایت فرساران مراجعه نمایید.

سلام خسته نباشید
من فایل رو خریداری کردم ولی بعد از دانلود هر کاری میکنم و روی فایل در قسمت دانلود ها کلیک میکنم فایلی دانلود نمیشه ، ممنون میشم منو راهنمایی کنید

taanaazz

• کاربر تازه‌وارد
  • *
  • ارسال: 4
اینجا تاپیکی برای مرکز روانشناسی نداره؟ کارای مشاوره ای و این کارا
https://solhedaroun.com/

lamp

دانلود فهرست + فصل اول کتاب توابع و فرمول نویسی اکسل

خبر: کامل ترین کتاب توابع و فرمول نویسی در اکسل ترجمه تیم فرساران